Dette website bruger cookies

Dette website bruger cookies for at forbedre den besøgendes oplevelse. Forsætter du på siden, accepterer du brugen af cookies.

Ledelse

Toni Hessner
Forstander
Mobil: 51 56 77 22

Britta Christensen
Afdelingsleder fagligt

Faglærer: Dansk & Matematik
Mobil: 31 20 24 75 

Susanne Bech
Afdelingsleder elevområdet

Faglærer: Design
Mobil: 31 20 37 58

Stine Steffensen
Afdelingsleder Tronsø Equestrian

Mobil: 22 16 52 74

Undervisere

Anita Flindt

Faglærer: Dansk & Engelsk

Hans Petersen

Faglærer: Matematik & Fysik

Karsten Christensen

Faglærer: Teknik, Metal & Auto

Troels Nissen

Faglærer Game Design, samt Dansk og Historie

Carina Lomholt

Faglærer: Turisme & Gatronomi, samt Engelsk, Dansk og Kreativ

Åge Jacobsen

Faglærer: Turisme & Gastronomi

Martin Nielsen

Faglærer: Matematik & Engelsk

Dennis Hedegaard

Faglærer Gokart, samt idrætslærer

Mia Dichmann Jensen

Faglærer: Dansk, Engelsk, Tysk og Idræt

Mikkel Vagtø

Faglærer: Matematik, Fysik og Idræt

Line Østergaard Hansen

Faglærer: Dansk, Engelsk og Kristendom

Arne Toftegaard Pedersen

Faglærer: Dansk, Engelsk og Tysk

Lenni Andersen

Hjælpelærer og aktivitets koordinator.

Tommy Schröter

Faglærer og Coach Gokartlinjen

Alberte Berndt Pedersen

Skolemor

Birgitte Hessner

Skolemor

Ung til ung medarbejdere

Mette Kjærsgaard

Ung til ung medarbejder

Anne Kathrine Eslund

Ung til ung medarbejder & weekendtilsyn

Lise Hedegaard

Hjælpelærer

Maria Flamming

Ung til ung medarbejder & weekendtilsyn

Mikkel Meyer Hansen

Ung til ung medarbejder

Trine Nehlsen Kjær

Ung til ung medarbejder & weekendtilsyn

Personale Tronsø Equestrian

Bjarne Nielsen

Berider

Peter Rahbek

Berider

Jens Henrik Wagner

Berider

Anna Carina Toft

Underviser
(på barsel)

Anne Kyneb

Staldmester

Anna Marie Andreasen

Medhjælper i stalden

Administration

Fælles telefonnummer for administrationen er 75 32 07 22

Solvej Dahl

Skolesektretær

Grethe Alletorp

Administrationsleder

Malene Kramer

Kontorassistent

Lotte Mikkelsen

Kontorassistent

Skoletøj

Rikke Lund

Skoletøjsansvarlig

IT-afdelingen

Silas Vasili Juhl Pedersen

IT-medarbejder

Køkkenet

Yvonne Hansen

Køkkenleder

Anja Sonnesen

Ulla Madsen

Helle Kristensen

Mette Philipp

Mona Høj Pedersen

Teknisk personale

Tom Andreassen

Pedel

Bjarne Eg

Pedel

Ivar Nørlund

Pedel

Bente Danielsen

Rengøring

Vinnie Rauff

Rengøring