Dette website bruger cookies

Dette website bruger cookies for at forbedre den besøgendes oplevelse. Forsætter du på siden, accepterer du brugen af cookies.

Ledelse

Toni Hessner
Forstander
Mobil: 51 56 77 22

Britta Christensen
Afdelingsleder fagligt

Faglærer: Dansk, Matematik
Mobil: 31 20 24 75 

Susanne Bech
Afdelingsleder elevområdet

Faglærer: Design
Mobil: 31 20 37 58

Stine Steffensen
Afdelingsleder Tronsø Equestrian

Mobil: 22 16 52 74

Undervisere

Alberte Berndt Pedersen

Faglærer: Matematik, Biologi, Idræt

Anita Flindt

Faglærer: Dansk, Engelsk

Arne Toftegaard Pedersen

Faglærer: Dansk, Engelsk, Tysk

Carina Lomholt

Faglærer: Engelsk, Dansk, Kreativ

Christina Allen

Coach

Dennis Hedegaard

Faglærer: Gokart, eSport Racing

Hans Petersen

Faglærer: Matematik, Fysik, Naturfag

Karsten Christensen

Faglærer: Teknik, Metal & Auto

Lenni Andersen

Faglærer: Biologi, Geografi
Hjælpelærer og aktivitetskoordinator

Line Østergaard Hansen

Faglærer: Dansk, Engelsk, Kristendom

Martin Nielsen

Faglærer: Matematik, Engelsk

Mia Dichmann

Faglærer: Dansk, Engelsk, Tysk, Idræt

Mikkel Vagtø

Faglærer: Matematik, Fysik, Naturfag

Teddy Madsen

Frivillig hjælper gokart

Tommy Schröter

Faglærer: Gokart, eSport Racing
Coach

Troels Nissen

Faglærer: Dansk, Historie, Samfundsfag

Åge Jacobsen

Faglærer: Gastronomi, Idræt

Studievejleder

Boye Skov Lauritsen

Studievejleder

Skolemor

Birgitte Hessner

Skolemor

Ung til ung medarbejdere

Anne Kathrine Eslund

Ung til ung medarbejder og weekendtilsyn

Lise Hedegaard

Hjælpelærer

Maria Flamming

Ung til ung medarbejder og weekendtilsyn

Mette Kjærsgaard

Ung til ung medarbejder

Mikkel Meyer Hansen

Ung til ung medarbejder

Trine Nehlsen Kjær

Ung til ung medarbejder og weekendtilsyn

Personale Tronsø Equestrian

Anna Carina Toft

Underviser
(på barsel)

Anna Marie Andreasen

Medhjælper i stalden

Anne Kyneb

Staldmester

Jørgen Knudsen

Staldpedel

 

 

Administration

Fælles telefonnummer for administrationen er 75 32 07 22

Grethe Alletorp

Administrationsleder

Lotte Mikkelsen

Kontorassistent

Malene Kramer

Kontorassistent

Solvej Dahl

Skolesekretær

Skoletøj

Rikke Lund

Skoletøjsansvarlig

IT-afdelingen

Silas Vasili Juhl Pedersen

IT-supporter

Køkken

Anja Sonnesen

Køkkenassistent

Helle Kristensen

Køkkenassistent

Mette Philipp

Køkkenassistent

Mona Høj Pedersen

Køkkenassistent

Ulla Madsen

Køkkenassistent

Yvonne Hansen

Køkkenleder

Rengøring

Bente Danielsen

Rengøringsassistent

Vinnie Rauff

Rengøringsassistent

Pedeller

Bjarne Eg

Pedel

Ivar Nørlund

Pedel

Tom Andreassen

Pedel